Sef Sectie   Mihalceanu Costin
Adresa Loc. Bucuresti, Slt Teodor Neagoe nr 1
Telefon 021-212.61.70
Fax 021-212.61.70
Email buc.triaj@irlu.ro

Servicii principale:

 Sef Sectie   Cutus Radu
 Adresa Jud. Cluj, Loc. Dej, Triajului nr 1
 Telefon 0264-229.845
 Fax 0264-229.845
 Email dej@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Sterie Ilie
Adresa Jud. Dolj, Loc. Craiova, Aleea Depoului nr 14
Telefon 0251-590.010
Fax 0251-418.897
Email craiova@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Bardocz Adrian
Adresa Jud. Hunedoara, Loc. Simeria, Traian, nr. 76
Telefon 0254-263.353
Fax 0254-263.353
Email simeria@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Petroiu Lucian
Adresa Jud. Buzau, Loc. Buzau, Republicii, nr.1
Telefon 0238-725.533
Fax 0238-725.533
Email buzau@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Topor Nicolae
Adresa Jud. Vrancea, Loc. Adjud, Teiului, nr.1
Telefon 0237-640.897
Fax 0237-640.897
Email buzau@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Ion George
Adresa Jud. Constanta, Loc. Palas, Remizei, nr.1
Telefon 0241-552.705
Fax 0241-552.705
Email palas@irlu.ro

Servicii principale:

Sef Sectie   Anton Radu
Adresa Jud. Pascani, Loc. Pascani, Garii, nr.9
Telefon 0232-751.154
Fax 0232-751.154
Email pascani@irlu.ro

Servicii principale: