Șef secție  BORDEI EMIL
Adresa  Loc. Bucuresti, Slt Teodor Neagoe nr 1
Telefon  021-212.61.70
Fax  021-212.61.70
Email  buc.triaj@irlu.ro
Șef secție  CUTUS VIRGIL RADU
 Adresa  Jud. Cluj, Loc. Dej, Triajului nr 1
 Telefon  0264-229.845
 Fax  0264-229.845
 Email  dej@irlu.ro
Șef secție  STERIE ILIE
Adresa  Jud. Dolj, Loc. Craiova, Aleea Depoului nr 14
Telefon  0251-590.010
Fax  0251-418.897
Email  craiova@irlu.ro
Șef secție  BARDOSZ ADRIAN
Adresa  Jud. Hunedoara, Loc. Simeria, Traian, nr. 76
Telefon  0254-263.353
Fax  0254-263.353
Email  simeria@irlu.ro
Șef secție  PETROIU LUCIAN
Adresa  Jud. Buzau, Loc. Buzau, Republicii, nr.1
Telefon  0238-725.533
Fax  0238-725.533
Email  buzau@irlu.ro
Șef secție  TOPOR NICOLAE
Adresa  Jud. Vrancea, Loc. Adjud, Teiului, nr.1
Telefon  0237-640.897
Fax  0237-640.897
Email  adjud@irlu.ro
Șef secție  PASLARU VALENTIN ALIN
Adresa  Jud. Constanta, Loc. Palas, Remizei, nr.1
Telefon  0241-552.705
Fax  0241-552.705
Email  palas@irlu.ro
Șef secție  ANTON RADU MARIAN
Adresa  Jud. Iasi, Loc. Pascani, Garii, nr.9
Telefon  0232-751.154
Fax  0232-751.154
Email  pascani@irlu.ro